Zöld Kör

A Föld Barátai Magyarország tagja

Zöld Blues Sátor, nem csak lányoknak

altMa estétől vasárnapig pörögnek a programok a Fürdőkertben a IX. Jazz-Blues Jamboree és az I. Női motoros Találkozó alkalmából! Holnap reggel húzzuk fel a nagy zöld sátrat, ahova minden arra vetődőt szeretettel várunk!

A Hajdúböszörményi Fiatal Művészek Egyesülete egy 2003-ban alakult civil szervezet, mely Hajdúböszörmény és régiója kulturális életének fellendítését segíti. Összefogja a művészetkedvelő, városunk kulturális életének színezésében részt vállaló fiatalokat, akik között vannak pedagógusok, előadóművészek, filmesek és festők, szövő-fonó "mégsem takács"ok. A nem túl hosszú múlttal rendelkező egyesület már számos programot, rendezvényt szervezett határon innen és túl.

Ezúttal a IX. Jazz-Blues Jamboree és az I. Női Motoros Találkozóval örvendeztetik meg a nagyérdeműt 2009. június 18. és 21. között a Fürdőkert Ifjúsági Szabadidőközpontban, ahol egyesületünk is leveri a cölöpöket! Festői környezetben, a természet lágy ölén várjuk az érdeklődőket a nagy zöld sátorba!

Nézz be hozzánk, vedd fel a ritmust, játssz velünk!